Jak działa Yasmin

Zanim kupisz tabletki yasmin w naszej aptece online prosimy przeczytaj
YasminUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Yasmin

Yasmin to dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne  jednofazowe, a wiec takie, które w każdej przyjmowanej tabletce zawierają taką samą dawkę syntetycznych hormonów płciowych (Ethinylestradiolum 0,03 + Drospirenonum 3). Podobnie jak w przypadku większości tabletek antykoncepcyjnych Yasmin należy przyjmować przez 21 dni, a przez kolejne 7 dni konieczna jest przerwa od przyjmowania leku. Przyjmowanie  dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych. Pomaga także w zwalczaniu dotkliwych bólów miesiączkowych oraz przy zespole napięcie przedmiesiączkowego.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Yasmin

Pigułki antykoncepcyjne Yasmin dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Yasmin

Pacjentki które są w ciąży, bądź jest podejrzenie zajścia w ciąże, kobiety karmiące piersią a także kobiety z arytmią lub innymi wadami serca, po przebytym nowotworze piersi, z nadciśnieniem tętniczym, regularnie palące papierosy,  chorujące na cukrzycę z powikłaniami, u których pojawiają się krwawienia o nieznanym pochodzeniu, ze zdiagnozowaną porfirią, cierpiące z powodu kamieni żółciowych, z niewydolnością nerek. O wszystkich przebytych chorobach należy poinformować lekarza podczas konsultacji online.

Tabletki antykoncepcyjne Yasmin a efekty uboczne

Podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Yasmin mogą wystąpić objawy niepożądane, są jednak zwykle łagodne i mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli pojawią się zawroty głowy, wymioty, wahania wagi, tkliwość piersi lub inne niepokojące objawy, wówczas pacjentka niezwłocznie zaprzestać przyjmowania tabletek i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Tak jak inne leki hormonalne Yasmin może wywoływać nieznaczny spadek libido, który ustępuje zwykle po kilku tygodniach. Leki antykoncepcyjne o niskiej zawartości hormonów nie powodują więc spadku ani wzrostu wady,ale tak jak wszystkie leki mogą wywoływać różne efekty uboczne.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Yasmin w naszym serwisie

Tabletki antykoncepcyjne Yasmin mogą zażywać kobiety pełnoletnie kobiety, które nie są ciąży i nie karmią piersią. Yasmin można nabyć w naszym serwisie internetowym po wypełnieniu formularza, który jest formą wywiadu lekarskiego lub podczas konsultacji online. Wszelkie przekazane przez zamawiającego informację są traktowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania lekarz wypisze receptę, która zostanie zrealizowana w akredytowanej aptece a zamówione tabletki Yasmin powinny trafić do pacjentki w ciągu 1-2 dni roboczych.