Jak działa Triquilar

Zanim kupisz tabletki Triquilar w naszej aptece prosimy przeczytaj!
Triquilar (Logynon)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Triquilar

Triquilar, znany też pod nazwą Logynon, to trójfazowy środek antykoncepcyjny w formie tabletek, który imituje naturalny cykl wydzielania hormonów przez organizm. Tabletki trójfazowe zaleca się przy nietolerancji tabletek jednofazowych, a także w przypadkach wystąpienia kłopotów z cerą, nieregularnych plamieniach, przy zmianach nastroju czy obniżenia libido. Ponieważ Triquilar podąża za naturalnym cyklem hormonalnym w organizmie kobiety, zmniejsza tym samym ryzyko występowania takich skutków ubocznych jak np. zmiany nastrojów.

    • Odznacza się ponad 99-procentową skutecznością antykoncepcyjną
  • Łagodzi syndrom napięcia przedmiesiączkowego (PMS) oraz endometriozę
  • Trójfazowa antykoncepcja redukuje ryzyko wystąpienia zmiennych nastrojów
  • Zawiera levonorgestrel (0,05 mg/0,075mg/0,125 mg) + ethinylestradiol (0,03mg/0,04 mg/0,03mg

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Trigular

Pigułki antykoncepcyjne Trigular dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań, ale poleca się je kobietom, które skarżą się na wyjątkowo silny PMS i mają zdiagnozowaną endometriozę.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Trigular

Przeciwwskazaniem do stosowania  tabletek Trigular jest ciąża  lub podejrzenie zajścia w ciążę a także  okres karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania tychże tabletek w przypadku gdy wystąpił wysoki cholesterol, nadciśnienie, cukrzyca, a także nadwaga lub regularne migreny.

Tabletki antykoncepcyjne Trigular  a efekty uboczne.

Skutki uboczne występują niezwykle rzadko, ale mimo wszystko tabletki antykoncepcyjne Trigular mogą wywołać skutki uboczne tak jak wszystkie inne leki zawierające hormony, przede wszystkim u kobiet wrażliwych na aktywne składniki leku. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji. Najczęstsze niepożądane objawy, które towarzyszą przyjmowaniu Trigular to zmiany w krwawieniu miesiączkowym, plamienie, tkliwość piersi, zmiana masy ciała i zmniejszone libido.

Jak kupić tabletki Trigular w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Trigular są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy  umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej i poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Można również wypełnić bezpłatny formularz( który jest poufny), który zostanie potraktowany jako konsultacja medyczna. Jest to ankieta absolutnie poufna a jej celem jest uzyskanie informacji dotyczących stanu zdrowie pacjentki. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Pigułki zostaną wysłane prosto z apteki na wskazany przez pacjentkę adres. Dostawa trwa od 24 godzin. Jeżeli z jakiegoś powodu wybrana forma antykoncepcji nie zostanie zatwierdzona przez lekarza, pacjentka nie poniesie żadnych kosztów.