Jak działa Trinovum

Zanim kupisz tabletki Trinovum w naszej aptece, przeczytaj
TrinovumUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Trinovum

Trójfazowe tabletki antykoncepcyjne Trinovum  są typem tabletek, które mają imitować naturalne przemiany hormonalne zachodzące podczas cyklu miesięcznego gwarantując przy tym wysoki poziom zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Ponieważ trójfazowe tabletki antykoncepcyjne Trinovum uwzględniają zmiany zachodzące podczas cyklu hormonalnego, w związku z tym ryzyko powstania niepożądanych skutków ubocznych zostaje sprowadzone do minimalnego poziomu.

    • Zawiera bezpieczny dla większości kobiet progesteron trzeciej generacji
  • W prawie 100% zabezpiecza przed ciążą
  • Sprawia, że okres jest lżejszy, mniej bolesny i pojawia się regularnie
  • Substancjami aktywnymi są Norethisterone (0,5mg/0,75mg/1mg) + Ethinylestradiolum (0,035mg)
  • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy
  • Tabletki kombinowane (zawierają dwa hormony)
  • zmniejszają dolegliwości związane z bolesnymi miesiączkami i PMS

 

Przyjmowanie  trójfazowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Trinovum

Tabletki antykoncepcyjne Trinovum przeznaczone są dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Trinovum może przyjmować w celu wyleczenia trądziku, zespołu policystycznych jajników i hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia).

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Trinovum

Tabletki Trinovum nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie.

Tabletki antykoncepcyjne Trinovum a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki Trinovum w naszym serwisie?

Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych. Nic prostszego, wystarczy skorzystać z konsultacji online, by zakupić Trinovum w naszym serwisie internetowym. Jeżeli z jakiś powodów lekarz nie wystawi recepty na tabletki antykoncepcyjne Trinovum, nasza klientka nie ponosi żadnych kosztów związanych z konsultacją.

Ulotka Trinovum (kliknij w link poniżej)

trinovum-ulotka

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Trinovum służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.