Jak działa Sylvie?

Zanim kupisz tabletki Sylvie w naszej aptece prosimy przeczytaj
Sylvie 30 (Femodene)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

Sylvie 30
Sylvie 20

Jak działają tabletki Sylvie

Sylvie 20 to tabletki antykoncepcyjne “trzeciej generacji”.
Zapewnia prawie 100% zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą, przy minimalnym ryzyku wystąpienia działań niepożądanych,zwłaszcza u kobiet które po raz pierwszy zdecydowały się na Sylvie

  • Znane również pod marką Femodette i Femodene (Sylvie 30)
  • Zawiera nowoczesny syntetyczny progesteron (III generacji)
  • Znacznie osłabia krwawienie i bóle menstruacyjne
  • Zawiera gestoden 75mcg i etynyloestradiol 20mcg

Sylvie 30 to dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne, zawierające syntetyczne estrogen i progestagen – hormony “trzeciej generacji”.
Dostarczają organizmowi codziennej dawki hormonów zabezpieczających przed nieplanowaną ciążą, zachowując minimalne ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

  • Znane również pod nazwą Femodene
  • Prawie 100% skuteczność w zapobieganiu ciąży
  • Osłabia bóle i krwawienie miesiączkowe
  • Zawiera gestoden 75mcg i etynyloestradiol 30mcg

 

Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Sylvie

Tabletki antykoncepcyjne  dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Sylvie można przyjmować w celu wyleczenia trądziku, zespołu policystycznych jajników i hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia).

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Sylvie

Tabletki Sylvie nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie a także kobiety cierpiące na depresję.

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki Sylvie w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Należy wypełnić konsultację w formie kwestionariusza przy składaniu zamówienia. Na podstawie tych danych medycznych jeden z naszych lekarzy stwierdzi, czy stosowanie tabletek przez daną pacjentkę będzie bezpieczne. Do zatwierdzonych zamówień wypisze receptę, która zostaje zrealizowana w jednej ze współpracujących z nami aptek.

 

Sylvie 30
Sylvie 20