Jak działa Stediril

Zanim kupisz tabletki Stediril w naszej aptece prosimy przeczytaj
Stedril (Ovranette)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Stediril 30

Stediril, znane też pod nazwą Stediril 30 i Ovranette, to jedne z najczęściej przepisywanych dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych. Działanie pigułek Stediril polega na dostarczaniu organizmowi sztucznego estrogenu i progestogenu, Podobnie jak w przypadku większości tabletek antykoncepcyjnych Stedril należy przyjmować przez 21 dni, a przez kolejne 7 dni konieczna jest przerwa od przyjmowania leku. Przyjmowanie  dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych. Pomaga także w zwalczaniu dotkliwych bólów miesiączkowych oraz przy zespole napięcie przedmiesiączkowego.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Stediril

Pigułki antykoncepcyjne Stedril dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Stedril łagodzi również problemy ze skóra i zmniejsza ryzyko wystąpienie ciąży pozamacicznej.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Stediril

Pacjentki które są w ciąży, bądź jest podejrzenie zajścia w ciąże, kobiety karmiące piersią a także kobiety z arytmią lub innymi wadami serca. Stediril 30 nie powinny przyjmować kobiety powyżej 35 roku życia oraz kobiety, które palą. Na efektywność działania Stediril może wpłynąć równoczesne przyjmowanie takich leków jak witamina C czy preparatów na bazie dziurawca. O wszystkich przebytych chorobach należy poinformować lekarza podczas konsultacji online.

Tabletki antykoncepcyjne Stediril a efekty uboczne

Podczas przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych Stedril mogą wystąpić objawy niepożądane, są jednak zwykle łagodne i mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli pojawią się zawroty głowy, wymioty, wahania wagi, tkliwość piersi lub inne niepokojące objawy, wówczas pacjentka niezwłocznie zaprzestać przyjmowania tabletek i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Tak jak inne leki hormonalne Stedril może wywoływać nieznaczny spadek libido, który ustępuje zwykle po kilku tygodniach. Leki antykoncepcyjne o niskiej zawartości hormonów nie powodują  spadku ani wzrostu wady.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne Stediril w naszym serwisie

Tabletki antykoncepcyjne Stedril mogą zażywać kobiety pełnoletnie kobiety, które nie są ciąży i nie karmią piersią. Stedril można nabyć w naszym serwisie internetowym po wypełnieniu formularza, który jest formą wywiadu lekarskiego lub podczas konsultacji online. Wszelkie przekazane przez zamawiającego informację są traktowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Jeśli nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania lekarz wypisze receptę, która zostanie zrealizowana w akredytowanej aptece a zamówione tabletki Stedril powinny trafić do pacjentki w ciągu 1-2 dni roboczych.