Jak działa Rigevidon

Zanim kupisz tabletki Rigevidon w naszej aptece, przeczytaj
Rivevidon (Microgynon 30)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.
W jaki sposób działają tabletki Rigevidon

Rigevidon (Microgynon) to tabletki antykoncepcyjne o skuteczności ponad 99%. Ich atykoncepcyjne działanie polega na zapobieganiu owulacji, zmianie środowiska wyściółki macicy oraz zagęszczaniu śluzu. Rigevidon   to jednofazowy, dwuskładnikowy preparat antykoncepcyjny. Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon zapewniają prawie 100% skuteczności co sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych form antykoncepcji.

    • Tabletka kombinowana (zawiera dwa hormony)
  • Zmniejsza bóle menstruacyjne i reguluje cykl
  • Pomaga kontrolować objawy endometriozy oraz silnego zespołu PMS
  • Stosowane przez 21 dni po których następuje 7 dni przerwy
  • Zawiera dwa składniki aktywne: levonorgestrel 150mcg i etynyloestradiol 30mcg

Działa poprzez zastępowanie cyklu menstruacyjnego, tak by nie występowała owulacja, wyściółki macicy się nie pogrubiała, a nasienie nie miało szansy przedostać się do macicy.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Rigevidon

Pigułki antykoncepcyjne Rigevidon dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań, ale poleca się je kobietom, które skarżą się na wyjątkowo silny PMS i mają zdiagnozowaną endometriozę.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Rigevidon ?

Przeciwwskazaniem do stosowania  tabletek Rigevidon jest ciąża  lub podejrzenie zajścia w ciążę a także  okres karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania tychże tabletek w przypadku gdy wystąpił wysoki cholesterol, nadciśnienie, cukrzyca, przebyty wylew, a także problemy z krążeniem. Nie zaleca się stosowania doustnych tabletek antykoncepcyjnych także tym kobietom, które palą papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon a efekty uboczne.

Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon mogą wywołać skutki uboczne, przede wszystkim u kobiet wrażliwych na aktywne składniki leku. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji. Najczęstsze niepożądane objawy, które towarzyszą przyjmowaniu Rigevidon  to zmiany w krwawieniu miesiączkowym, plamienie, tkliwość piersi, zmiana masy ciała i zmniejszone libido.

Jak kupić tabletki Rigevidon w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy  umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej i poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Można również wypełnić bezpłatny formularz, który zostanie potraktowany jako konsultacja medyczna. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Pigułki zostaną wysłane prosto z apteki na wskazany przez pacjentkę adres. Dostawa trwa od 24 do 48 godzin. Jeżeli z jakiegoś powodu wybrana forma antykoncepcji nie zostanie zatwierdzona przez lekarza, pacjentka nie poniesie żadnych kosztów. Rigevidon znane są pod marką Microgynon, właśnie te tabletki są wysyłane – są to tabletki o identycznym składzie hormonalnym i działaniu, produkowane przez firmę farmaceutyczną Bayer.