Jak działa Qlaira

Zanim kupisz tabletki Qlaira w naszej aptece prosimy przeczytaj
QlairaUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.


W jaki sposób działają tabletki Qlaira 

Qlaira to skuteczne tabletki antykoncepcyjne zapewniające ochronę przed ciążą, zażywane przez 28 dni. Tabletki Qlaira  są wielofazowe i zostały zostały stworzone po to aby jak najdokładniej naśladować zmieniający się poziom hormonów w naturalnym cyklu miesiączkowym. Pigułka Qlaira wytwarza zamienne środowisko reprodukcyjne, zapewniając prawie 100% ochronę, łagodzi bóle okresowe, nieregularne krwawienia oraz zmiany nastrojów. Należy ją zażywać codzienne przez 28 dni cyklu. W skład tabletki wchodzi walerianian estradiolu (3mg/2mg/2mg/1mg) i dienogest (2mg/3mg). Te syntetyczne hormony w wieloskładnikowych doustnych środkach antykoncepcyjnych  zmieniają środowisko układu rozrodczego, czyniąc zapłodnienie prawie niemożliwym. Pierwszy sposób działania pigułki to oddziaływanie hormonów, które „oszukują” ciało do myślenia, że owulacja już nastąpiła, co zapobiega uwolnieniu komórki jajowej z jajników. Ponadto, śluz szyjki macicy staje się gęściejszy, przez co plemniki nie mogą przemieszczać się w kierunku macicy. Ponadto, wyściółka macicy staje się cieńsza, co oznacza, że uwolniona i zapłodniona komórka jajowa nie byłaby w stanie zagnieździć się w ścianie macicy i urosnąć.

Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Qlaira

Tabletki antykoncepcyjne Qlaira dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań.  Nie można też łączyć tabletek Qlaira z niektórymi innymi lekami, w tym pewnymi antybiotykami i lekami uspokajającym stosowanymi w leczeniu padaczki, jak i lekami na bazie dziurawca zwyczajnego. Oprócz przeznaczenia antykoncepcyjnego Qlaira jest często zalecanym lekiem przy zdiagnozowanej endometriozie

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Qlaira

Tabletki Qlaira nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie a także kobiety cierpiące na depresję.

Tabletki antykoncepcyjne Qlaira a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów.

Jak kupić tabletki Qlaira w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Qlaira są dostępne wyłącznie na receptę. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych.

Qlaira ulotka (kliknij w link poniżej)

qlaira_ulotka

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Qlaira służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.