Archiwum kategorii: pigułki hormonalne

Jak działa Noretysteron (Norethisterone)

Zanim kupisz Noretysteron w naszej aptece prosimy przeczytaj!
norethisteroneUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

Czym jest lek  Norethisterone (Noretysteron)

Kobiety stosujące tabletki Norethisterone twierdzą że możliwe  jest opóźnienie miesiączki aż dwóch tygodni. U kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną, krwawienie występuje podczas siedmiodniowej przerwy. Połączenie opakowań (bez zastosowania tygodniowego odstępu) opóźni krwawienie  aż na trzy tygodnie. Stosując się do zalecanych przez lekarza dawek, ryzyko wystąpienia niepożądanych objawów jest niskie. Nie powinno się przyjmować Norethisterone przez dłużej niż dwa tygodnie. Aby opóźnić miesiączkę, Norethisterone wykorzystuje progesteron, który przedłuża okres czasu, w którym błona śluzowa macicy pozostaje wewnątrz organizmu. W organizmie kobiety, progesteron odpowiedzialny jest za wzmocnienie błony śluzowej macicy, tak aby ułatwić zapłodnionej komórce jajowej osadzenie się w macicy. Komórka jajowa przyczepia się do wnętrza macicy i pozostaje tam przez cały czas trwania ciąży. Dlatego też poziom progesteronu jest wysoki przez całą ciążę, co zapewnia dobre warunki rosnącemu zarodkowi. Jeśli jednak komórka jajowa nie zostanie zapłodniona, poziom progesteronu gwałtownie opada, powodując wydalenie resztek błony śluzowej.

Dawkowanie leku Norethisterone

Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.  Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.  Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.

Norethisterone a efekty uboczne

Tak jak każdy tak tak i  Norethisterone może wywoływać działania niepożądane. Zwykle są to zaburzenia żołądkowo-jelitowe (dyspepsja, wymioty, wzdęcia, choroby pęcherzyka żółciowego i kamica pęcherzyka żółciowego, bóle brzucha, nudności), łysienie, hirsutyzm, wysypka, świąd. Zaburzenia ze strony ośrodkowego układu nerwowego (bóle i zwroty głowy, migrena, bezsenność, depresja). Układ moczowo-płciowy: grzybica pochwy, krwawienie z pochwy, powiększenie włókniaków macicy. Odnotowano także przypadki wzrostu ciśnienia krwi, obrzęki, zmiany masy ciała, zmiany libido, kurcze podudzi. U kobiet stosujących  Norethisterone sporadycznie zgłaszano objawy podrażnienia oczu związane z noszeniem soczewek kontaktowych. W przypadku wystąpienia innych, niewymienionych działań niepożądanych należy poinformować lekarza.  Zwykle objawy są łagodne i szybko mijają warto jednak zapoznać się z ulotką. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn.

Jak kupić lek  Norethisterone

Jeżeli pacjentka potrzebuje przejąć kontrolę nad swoim cyklem menstruacyjnym poprzez krótkoterminowe opóźnienie miesiączki, może kupić Norethisterone w naszym serwisie internetowym.. Wystarczy wypełnić  formularz medyczny, znajdujący się na stronie. Poinformuj lekarza gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, raka sutka, nowotwory estrogeno zależne, krwawienia z dróg rodnych o nieustalonej przyczynie, aktywną lub przebytą chorobę zakrzepowo-zatorową, choroby wątroby, porfirię. Gdy przyjmujesz barbiturany, fenytoine, karbamazepine, primidon,gryzeofulwinę, ketokonazol, cyklosporynę, doustne leki przeciwcukrzycowe, insulinę. W czasie równoczesnego stosowania leków przeciwcukrzycowych i preparatu Novofem może być konieczne zwiększenie dawki leków przeciwcukrzycowych W przypadku pozytywnego orzeczenia lekarskiego, tego samego dnia lek zostanie wysłany z apteki i dostarczony pod podany przez klientkę adres w przeciągu 24-48 godzin.

Jak opóźnić okres

Czy można bezpiecznie opóźnić miesiączkę

Zapewne każda kobieta musiała rezygnować ze swojej aktywności albo ważnych dla niej wydarzeń z powodu zbliżającej się miesiączki. Czy jest to krótka podróż albo chęć współżycia z partnerem, na rynku dostępne są skuteczne sposoby opóźniania okresu. Pomoże to w w zachowaniu komfortu w takich sytuacjach. Miesiączkę można opóźnić poprzez dostosowanie dawki przyjmowanych tabletek antykoncepcyjnych, albo poprzez zastosowanie Norethisterone. Jest to składnik niektórych pigułek antykoncepcyjnych takich jak na przykład Yasmin , ale jest również używany jako samodzielny preparat hormonalny. Opóźnić okres można stosując odpowiednią terapię hormonalną, zawierającą wysoką dawkę syntetycznego progesteronu, lub nie robiąc przerwy po 21 dniach stosowania hormonalnej antykoncepcji. Progesteron to hormon występujący naturalnie w organizmie kobiety, pełniąc kluczową funkcję w regulowaniu cyklu menstruacyjnego. Norethisterone może przesunąć okres imitując naturalne działanie tego hormonu, działając tymczasowo, a przy tym w pełni naturalnie.Pacjentki stosujące długoterminową terapię hormonalną, taką jak dwuskładnikowa tabletka antykoncepcyjna, mogą zapytać lekarza jak opóźnić okres przy użyciu zażywanych już tabletek hormonalnych, także podczas konsultacji online.

Na jak długo można opóźnić miesiączkę

Kobiety stosujące tabletki Norethisterone twierdzą że możliwe  jest opóźnienie miesiączki aż dwóch tygodni. U kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną, krwawienie występuje podczas siedmiodniowej przerwy. Połączenie opakowań (bez zastosowania tygodniowego odstępu) opóźni krwawienie  aż na trzy tygodnie.Stosując się do zalecanych przez lekarza dawek, ryzyko wystąpienia niepożądanych objawów jest niskie. Nie powinno się przyjmować Norethisterone przez dłużej niż dwa tygodnie.

Dawkowanie leku  Norethisterone

Lek należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz.   Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.

Jak kupić leki opóźniające okres

Jeżeli pragniesz przejąć kontrolę nad swoim cyklem menstruacyjnym poprzez krótkoterminowe opóźnienie miesiączki, możesz kupić Norethisterone w naszym serwisie internetowym. Wystarczy wypełnić  formularz medyczny, znajdujący się na stronie. Poinformuj lekarza gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu lub jakąkolwiek substancję pomocniczą, raka sutka, nowotwory estrogenozależne, krwawienia z dróg rodnych o nieustalonej przyczynie, aktywną lub przebytą chorobę zakrzepowo-zatorową, choroby wątroby, porfirię. Gdy przyjmujesz barbiturany, fenytoine, karbamazepine, primidon,gryzeofulwinę, ketokonazol, cyklosporynę, doustne leki przeciwcukrzycowe, insulinę. W czasie równoczesnego stosowania leków przeciwcukrzycowych i preparatu  może być konieczne zwiększenie dawki leków przeciwcukrzycowych W przypadku pozytywnego orzeczenia lekarskiego, tego samego dnia lek zostanie wysłany z apteki i dostarczony pod podany przez klientkę adres w przeciągu 24-48 godzin.

Jak działa Diane?

Zanim kupisz tabletki Diane w naszej aptce prosimy przeczytaj
Diane (Dianette)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Diane ?

Diane- 35 jest  również znane jako Dianette. Jest  to jeden z najbardziej popularnych i jednocześnie jeden z najbardziej bezpiecznych leków antykoncepcyjnych na rynku. Skutecznie chroni przed zajściem w nieplanowaną ciążę, działając wielotorowo. Diane jest środkiem antykoncepcyjnym o sprawdzonej skuteczności. Zawiera dwa aktywne składniki. Octan cyproteronu jest pochodną progesteronu, a etynyloestradiol jest syntetycznym odpowiednikiem żeńskiego hormonu – estrogenu. Octan cyproteronu zapobiega ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen zaś zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy. Tak więc przyjmowanie tych dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

  •  Pomaga w leczeniu trądziku oraz hirsutyzmu (nadmierne owłosienie)
 •  Reguluje menstruacje oraz zmniejsza objawy miesiączkowe
 •  Zażywane przez 21 dni z następującą 7-dniową przerw

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Diane?

Tabletka antykoncepcyjna Diane dostępna jest w serwisie dla wszystkich kobiet które ukończyły osiemnasty rok życia. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Jeżeli lekarz zdecyduje, że pacjentka nie powinna przyjmować Diane wypisze inne.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Diane?

Przeciwwskazaniem do stosowania  tabletek Diane jest ciąża  lub podejrzenie zajścia w ciążę a także  okres karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania tychże tabletek w przypadku gdy wystąpił wysoki cholesterol, nadciśnienie, cukrzyca, przebyty wylew, a także problemy z krążeniem. Nie zaleca się stosowania doustnych tabletek antykoncepcyjnych także tym kobietom, które przekroczyły 35 rok życia lub palą papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Diane a efekty uboczne.

Tak jak każdy lek tabletki antykoncepcyjne Diane mogą wywołać skutki uboczne, przede wszystkim u kobiet wrażliwych na aktywne składniki leku. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji. Najczęstsze niepożądane objawy, które towarzyszą przyjmowaniu Diane to zmiany w krwawieniu miesiączkowym, plamienie, bóle głowy, drażliwość żołądka , nudności, tkliwość piersi, zmiana masy ciała i zmniejszone libido.

Jak kupić tabletki Diane w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Należy wypełnić konsultację w formie kwestionariusza przy składaniu zamówienia. Na podstawie tych danych medycznych jeden z naszych lekarzy stwierdzi, czy stosowanie tabletek przez daną pacjentkę będzie bezpieczne. Do zatwierdzonych zamówień wypisze receptę, która zostaje zrealizowana w jednej ze współpracujących z nami aptek.

Jak działa Sylvie?

Zanim kupisz tabletki Sylvie w naszej aptece prosimy przeczytaj
Sylvie 30 (Femodene)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

Sylvie 30
Sylvie 20

Jak działają tabletki Sylvie

Sylvie 20 to tabletki antykoncepcyjne “trzeciej generacji”.
Zapewnia prawie 100% zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą, przy minimalnym ryzyku wystąpienia działań niepożądanych,zwłaszcza u kobiet które po raz pierwszy zdecydowały się na Sylvie

 • Znane również pod marką Femodette i Femodene (Sylvie 30)
 • Zawiera nowoczesny syntetyczny progesteron (III generacji)
 • Znacznie osłabia krwawienie i bóle menstruacyjne
 • Zawiera gestoden 75mcg i etynyloestradiol 20mcg

Sylvie 30 to dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne, zawierające syntetyczne estrogen i progestagen – hormony “trzeciej generacji”.
Dostarczają organizmowi codziennej dawki hormonów zabezpieczających przed nieplanowaną ciążą, zachowując minimalne ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

 • Znane również pod nazwą Femodene
 • Prawie 100% skuteczność w zapobieganiu ciąży
 • Osłabia bóle i krwawienie miesiączkowe
 • Zawiera gestoden 75mcg i etynyloestradiol 30mcg

 

Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Sylvie

Tabletki antykoncepcyjne  dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Sylvie można przyjmować w celu wyleczenia trądziku, zespołu policystycznych jajników i hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia).

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Sylvie

Tabletki Sylvie nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie a także kobiety cierpiące na depresję.

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki Sylvie w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Należy wypełnić konsultację w formie kwestionariusza przy składaniu zamówienia. Na podstawie tych danych medycznych jeden z naszych lekarzy stwierdzi, czy stosowanie tabletek przez daną pacjentkę będzie bezpieczne. Do zatwierdzonych zamówień wypisze receptę, która zostaje zrealizowana w jednej ze współpracujących z nami aptek.

 

Sylvie 30
Sylvie 20

Jak działa Regulon

Zanim kupisz tabletki Regulon w naszej aptece prosimy przeczytaj
RegulonUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.
Jak działają tabletki Regulon

Regulon (Marvelon) to tabletki antykoncepcyjne,zawierające dwa hormony, działające na trzy sposoby. Mają ponad 99% skuteczności w ochronie przed niechcianą ciążą, a ponadto regulują miesiączki i łagodzą bóle menstruacyjne. Regulon są to dwuskładnikowe pigułki antykoncepcyjne, które chronią stosujące je kobiety przed niechcianą ciążą na trzy sposoby. Hormony zapobiegają ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy Pigułki Regulon zawierają dwa aktywne składniki etynyloestradiol i desogestrel, które są syntetycznymi odpowiednikami naturalnych żeńskich hormonów, odpowiednio estrogenów i progesteronu. Tabletki Regulon zapewniają prawie 100% skuteczności co sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych form antykoncepcji.

  • Tabletka kombinowana (zawiera dwa hormony)
 • Zmniejsza bóle menstruacyjne i reguluje cykl
 • Pomaga kontrolować objawy endometriozy oraz silnego zespołu PMS
 • Stosowane przez 21 dni po których następuje 7 dni przerwy.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Regulon

Regulon mogą stosować niemal wszystkie pacjentki  które ukończyły osiemnasty rok życia. Jednakże, w przypadku występowania niektórych schorzeń ( nadciśnienie, cukrzyca, arytmia, nowotwór piersi) stosowanie Regulonu nie jest zalecane. Główną zaletą doustnych tabletek antykoncepcyjnych Regulon jest ich natychmiastowe działanie antykoncepcyjne, pod warunkiem, że ich stosowanie rozpocznie się wraz z pierwszym dniem miesiączki.

Kto nie powinien przyjmować leków antykoncepcyjnych Regulon

Tabletek hormonalnych Regulon nie zaleca się dla pacjentek u których podejrzewa się lub stwierdzono ciążę, kobiety karmiące piersią, mające jakiekolwiek problemy z krzepliwością krwi,arytmię lub wady serca, po przebytym nowotworze piersi, chorujące na cukrzycę, mające problemy z nadciśnieniem tętniczym oraz palących nałogowo papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Regulon a efekty uboczne

Tak jak większość leków antykoncepcyjnych tak i tabletki Regulon mogą wywoływać skutki uboczne, które  mogą wystąpić u niektórych kobiet, mających niższą przyswajalność etynyloestradiolu i dezogestrelu – hormonów wchodzących w skład pigułek Regulon. Łagodne objawy niepożądane mogą również pojawić się u kobiet, zażywających preparat po raz pierwszy. Objawy te zwykle ustępują  jak tylko organizm przyzwyczai się do nowych hormonów. Gdyby jednak dolegliwości nie ustępowały, zaleca się zmianę środka antykoncepcyjnego na inny, zawierający odmienny zestaw hormonów lub niższe stężenie sztucznych estrogenów i progesteronu.

Jak kupić tabletki Regulon w naszym serwisie

Tabletki Regulon dostępne są w naszym serwisie i można je kupić przez internet. W ramach składania zamówienia oferowana jest bezpłatna konsultacja, w wyniku której lekarz upewni się czy Regulon jest właściwą antykoncepcją dla danej osoby i jej stylu życia. Można też wypełnić ankietę online, która jest całkowicie poufna. Jeżeli żadne przeciwwskazania nie zostaną stwierdzone lekarz wypiszę receptę która zostanie zrealizowana w ciągu doby roboczej, zaś tabletki zostaną wysłane na wskazany przez pacjentkę adres.

Jak działa Rigevidon

Zanim kupisz tabletki Rigevidon w naszej aptece, przeczytaj
Rivevidon (Microgynon 30)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.
W jaki sposób działają tabletki Rigevidon

Rigevidon (Microgynon) to tabletki antykoncepcyjne o skuteczności ponad 99%. Ich atykoncepcyjne działanie polega na zapobieganiu owulacji, zmianie środowiska wyściółki macicy oraz zagęszczaniu śluzu. Rigevidon   to jednofazowy, dwuskładnikowy preparat antykoncepcyjny. Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon zapewniają prawie 100% skuteczności co sprawia, że jest to jedna z najchętniej wybieranych form antykoncepcji.

  • Tabletka kombinowana (zawiera dwa hormony)
 • Zmniejsza bóle menstruacyjne i reguluje cykl
 • Pomaga kontrolować objawy endometriozy oraz silnego zespołu PMS
 • Stosowane przez 21 dni po których następuje 7 dni przerwy
 • Zawiera dwa składniki aktywne: levonorgestrel 150mcg i etynyloestradiol 30mcg

Działa poprzez zastępowanie cyklu menstruacyjnego, tak by nie występowała owulacja, wyściółki macicy się nie pogrubiała, a nasienie nie miało szansy przedostać się do macicy.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Rigevidon

Pigułki antykoncepcyjne Rigevidon dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań, ale poleca się je kobietom, które skarżą się na wyjątkowo silny PMS i mają zdiagnozowaną endometriozę.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Rigevidon ?

Przeciwwskazaniem do stosowania  tabletek Rigevidon jest ciąża  lub podejrzenie zajścia w ciążę a także  okres karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania tychże tabletek w przypadku gdy wystąpił wysoki cholesterol, nadciśnienie, cukrzyca, przebyty wylew, a także problemy z krążeniem. Nie zaleca się stosowania doustnych tabletek antykoncepcyjnych także tym kobietom, które palą papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon a efekty uboczne.

Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon mogą wywołać skutki uboczne, przede wszystkim u kobiet wrażliwych na aktywne składniki leku. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji. Najczęstsze niepożądane objawy, które towarzyszą przyjmowaniu Rigevidon  to zmiany w krwawieniu miesiączkowym, plamienie, tkliwość piersi, zmiana masy ciała i zmniejszone libido.

Jak kupić tabletki Rigevidon w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Rigevidon są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy  umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej i poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Można również wypełnić bezpłatny formularz, który zostanie potraktowany jako konsultacja medyczna. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Pigułki zostaną wysłane prosto z apteki na wskazany przez pacjentkę adres. Dostawa trwa od 24 do 48 godzin. Jeżeli z jakiegoś powodu wybrana forma antykoncepcji nie zostanie zatwierdzona przez lekarza, pacjentka nie poniesie żadnych kosztów. Rigevidon znane są pod marką Microgynon, właśnie te tabletki są wysyłane – są to tabletki o identycznym składzie hormonalnym i działaniu, produkowane przez firmę farmaceutyczną Bayer.

Jak działa Logest

Zanim kupisz tabletki Logest w naszej aptece, przeczytaj
Logest (Femodette)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Logest

Logest (Femodette) to tabletki antykoncepcyjne o niskiej dawce hormonów. Skutecznie chronią przed ciążą przy minimalnym ryzyku wystąpienia skutków ubocznych. Logest sprzedawany jest też pod nazwą Femodette. Działa poprzez zapobieganie owulacja, zgrubianie wyściółki macicy oraz zagęszczanie śluzu, skutecznie chroniąc przed niechcianą ciążą, przy odpowiednim zastosowaniu wykazuje prawie 100% skuteczności w zapobieganiu niechcianej ciąży .Femodette/Harmonet to antykoncepcja trzeciej generacji przeznaczona do codziennego stosowania. W tabletkach Harmonet oprócz etynyloestradiolu, który jest odpowiednikiem estrogenów, zastosowano gestoden, który zaliczany jest do trzeciej generacji syntetycznego progesteronu.

  • Zawiera bezpieczny dla większości kobiet progesteron trzeciej generacji
 • W prawie 100% zabezpiecza przed ciążą
 • Sprawia, że okres jest lżejszy, mniej bolesny i pojawia się regularnie
 • Substancjami aktywnymi są: gestoden 75mcg i etynyloestradiolu 20mc
 • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy

Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Logest

Tabletki antykoncepcyjne Logest przeznaczone są dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Logest

Tabletki Logest nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie.

Tabletki antykoncepcyjne Logest a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki Logest w naszym serwisie?

Logest można nabyć w naszym serwisie internetowym po wypełnieniu formularza, który jest formą wywiadu lekarskiego,bądź odbywając konsultację online. Wszystkie przekazane przez pacjentkę informację są traktowane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Prawidłowe uzupełnienie formularza pozwoli naszemu lekarzowi podjąć decyzję dotyczącą tego, czy kobieta może bezpiecznie przyjmować tabletki antykoncepcyjne Logest. Jeśli nie zostaną stwierdzone żadne przeciwwskazania lekarz wypisze receptę, która zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeżeli z powodu przeciwwskazań lekarz nie  wystawi recepty pacjentka nie ponosi żadnych kosztów.

Jak działa Harmonet

Zanim kupisz tabletki Harmonet w naszej aptece, przeczytaj!
Harmonet (Femodette)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Harmonet

Tabletki antykoncepcyjne Harmonet  są typem tabletek, które mają imitować naturalne przemiany hormonalne zachodzące podczas cyklu miesięcznego gwarantując przy tym wysoki poziom zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Każda pigułka Harmonet zawiera 75mcg gestodenu i 20mcg etinylestradiolu. Harmonet nazywany jest tabletkami “trzeciej generacji” – zastosowane w nich hormony zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych podczas brania pigułek, dlatego uważa się je za nowoczesną metodę antykoncepcji. Skład tabletek Harmonet jest taki sam jak skład tabletek Femodette i lekarze często przepisują te tabletki zamiennie. Ponieważ trójfazowe tabletki antykoncepcyjne Harmonet uwzględniają zmiany zachodzące podczas cyklu hormonalnego, w związku z tym ryzyko powstania niepożądanych skutków ubocznych zostaje sprowadzone do minimalnego poziomu.

  • Zawiera bezpieczny dla większości kobiet progesteron trzeciej generacji
 • W prawie 100% zabezpiecza przed ciążą
 • Sprawia, że okres jest lżejszy, mniej bolesny i pojawia się regularnie
 • Substancjami aktywnymi są: gestoden 75mcg i etinylestradiol 20mcg
 • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy
 • Tabletki kombinowane (zawierają dwa hormony)
 • zmniejszają dolegliwości związane z bolesnymi miesiączkami i PMS

Przyjmowanie  trójfazowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Harmonet

Tabletki antykoncepcyjne Harmonet przeznaczone są dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Harmonet może przyjmować w celu wyleczenia trądziku, zespołu policystycznych jajników i hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia).

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Harmonet

Tabletki Harmonet nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie.

Tabletki antykoncepcyjne Harmonet a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki Harmonet w naszym serwisie? 

Jeśli pacjentka pragnie za pośrednictwem naszej witryny internetowej tabletki Harmonet, powinna w pierwszej kolejności wypełnić formularz, który pozwoli stwierdzić naszemu lekarzowi czy przyjmowanie tabletek o takim składzie nie będzie się wiązało z ryzykiem pojawienia się u pacjentki skutków ubocznych. Nasz lekarz może wypisać receptę i skierować ją do realizacji tym pacjentkom, które już przyjmują lub kiedykolwiek przyjmowały Harmonet oraz w przypadku udokumentowanego wskazania przez lekarza ginekologa.

Jak działa Trinovum

Zanim kupisz tabletki Trinovum w naszej aptece, przeczytaj
TrinovumUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Trinovum

Trójfazowe tabletki antykoncepcyjne Trinovum  są typem tabletek, które mają imitować naturalne przemiany hormonalne zachodzące podczas cyklu miesięcznego gwarantując przy tym wysoki poziom zabezpieczenia przed niechcianą ciążą. Ponieważ trójfazowe tabletki antykoncepcyjne Trinovum uwzględniają zmiany zachodzące podczas cyklu hormonalnego, w związku z tym ryzyko powstania niepożądanych skutków ubocznych zostaje sprowadzone do minimalnego poziomu.

  • Zawiera bezpieczny dla większości kobiet progesteron trzeciej generacji
 • W prawie 100% zabezpiecza przed ciążą
 • Sprawia, że okres jest lżejszy, mniej bolesny i pojawia się regularnie
 • Substancjami aktywnymi są Norethisterone (0,5mg/0,75mg/1mg) + Ethinylestradiolum (0,035mg)
 • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy
 • Tabletki kombinowane (zawierają dwa hormony)
 • zmniejszają dolegliwości związane z bolesnymi miesiączkami i PMS

 

Przyjmowanie  trójfazowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Trinovum

Tabletki antykoncepcyjne Trinovum przeznaczone są dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią i są przed 35 rokiem życie. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Trinovum może przyjmować w celu wyleczenia trądziku, zespołu policystycznych jajników i hirsutyzmu ( nadmiernego owłosienia).

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Trinovum

Tabletki Trinovum nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie.

Tabletki antykoncepcyjne Trinovum a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem.

Jak kupić tabletki Trinovum w naszym serwisie?

Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Recepta zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych. Nic prostszego, wystarczy skorzystać z konsultacji online, by zakupić Trinovum w naszym serwisie internetowym. Jeżeli z jakiś powodów lekarz nie wystawi recepty na tabletki antykoncepcyjne Trinovum, nasza klientka nie ponosi żadnych kosztów związanych z konsultacją.

Ulotka Trinovum (kliknij w link poniżej)

trinovum-ulotka

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Trinovum służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.

Jak działa Zoely

Zanim kupisz tabletki Zoely w naszej aptece prosimy przeczytaj
ZoelyUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.
W jaki sposób działają tabletki Zoely

Tabletki antykoncepcyjne Zoely przy odpowiednim zastosowaniu wykazuje prawie 100% skuteczności w zapobieganiu niechcianej ciąży, gdyż to antykoncepcja trzeciej generacji przeznaczona do codziennego stosowania. Zoely są doustnymi tabletkami antykoncepcyjnymi. W ich skład wchodzą dwa hormony: 2.5mg octan nomegestrolu (progestagen) i 1.5mg estradiol (estrogen). Preparat jest dostępny w postaci 24 białych tabletek oraz czterech żółtych tabletek.

  • Tabletki złożone (zawierają dwa hormony)
 • 28 pigułek stosowanych bez robienia przerwy
 • Zmniejsza lub całkowicie eliminuje bóle menstruacyjne
 • Zmniejsza obfitość i czas krwawień, co redukuje ryzyko anemii.

Zoely zapewnia prawie 100% zabezpieczenia przed nieplanowaną ciążą poprzez zapobieganie owulacji, zmianę charakteru śluzu w szyjce macicy oraz utrudnienie plemnikom wniknięcia do wnętrza macicy. Przyjmowanie  dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Zoely

Tabletki antykoncepcyjne Zoely dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia. Niezbędne będzie jednak konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Podczas wywiadu bądź wypełniania formularza koniecznie należy poinformować lekarza o przebytych chorobach.

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Zoely

Tabletki Zoely nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz  dla kobiet z przypadłościami wątroby, krzepnięcia krwi (tworzenie się skrzepów), migrenami, jak i osób po wylewie lub ataku serca, cierpiące na raka piersi lub niewyjaśnione krwawienia z pochwy a także zaburzenia nastroju.

Tabletki antykoncepcyjne Zoely a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne Zoely, tak jak wszystkie leki, mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi. Do często spotykanych efektów ubocznych tych pigułek należą trądzik, zmiany w cyklu menstruacyjnym, bóle głowy, wymioty i możliwe przybranie na wadze Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy czas to zaleca się konsultacje z lekarzem i zmianę tabletek na inne.

Jak kupić tabletki Zoely w naszym serwisie?

Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po odbyciu bezpłatnej poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę, która zostanie zrealizowana w ciągu 1-2 dni roboczych. Jeżeli z powodu przeciwwskazań lekarz nie wystawi recepty pacjentka nie ponosi żadnych kosztów finansowych.