Jak działa Loestrin

Zanim kupisz tabletki Loestrin w naszej aptece prosimy przeczytaj
LoestrinUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

Jak działają tabletki Loestrin

Loestrin 20 jest tabletką antykoncepcyjną o niższej dawce hormonów niż Loestrin 30. Przy odpowiednim zastosowaniu wykazuje prawie 100% skuteczności w zapobieganiu niechcianej ciąży.

    • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy
  • Tabletki kombinowane (zawierają dwa hormony)

Loestrin 30 to druga dostępna na rynku dawka tabletek znanych z prawie stuprocentowej skuteczności w zapobieganiu ciąży. Zawiera wyższą niż Loestrin 20 dozę dwóch aktywnych składników: etynyloestradiolu i noretisteronu.

    • Prawie sto procent skuteczności
  • Bezpieczny dla większości kobiet
  • Większa dawka hormonów spośród wersji tabletek Loestrin
  • Tabletki stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje 1 tydzień przerwy

Przyjmowanie tych dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych. Stosowanie należy rozpocząć pierwszego dnia miesiączki i kontynuować przyjmowanie jednej tabletki dziennie przez 21 dni. Po tym okresie następuje siedmiodniowa przerwa, podczas której dochodzi do krwawienia wywołanego odstawieniem pigułek. Po upływie tego czasu należy natychmiast rozpocząć następne opakowanie Loestrin 20  lub Loestrin 30.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Loestrin

Tabletki antykoncepcyjne Loestrin dostępne są przez Internet dla kobiet, które ukończyły 18 rok życia, nie są ciąży i nie karmią piersią. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań.

Kto nie powinien stosować tabletek antykoncepcyjnych Loestrin

Tabletki Loestrin nie są odpowiednie dla kobiet, które są w ciąży lub karmiących piersią, mają zdiagnozowane  zaburzenia układu krwionośnego oraz problemy z sercem, wątrobą lub płucami,  ciężką cukrzycę, nadciśnienie tętnicze lub wysoki poziom cholesterolu, powyżej 50 roku życia i kobiet palących więcej niż, z historią nowotworową, z krwawieniem waginalnym o nieznanej przyczynie

Tabletki antykoncepcyjne Loestrin a efekty uboczne

Tabletki antykoncepcyjne mogą wywoływać efekty uboczne, takie jak: bóle głowy, wahania wagi i nadwrażliwość/zwiększenie piersi.  Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji.

Jak kupić tabletki Loestrin w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Loestrin są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online bądź po wypełnieniu formularza lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Pigułki zostaną wysłane prosto z apteki na wskazany przez pacjentkę adres.