Jak działa Dianette?

Zanim kupisz tabletki Dianette w naszej aptece prosimy przeczytaj
DianetteUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Dianette ?

Dianette jest środkiem antykoncepcyjnym o sprawdzonej skuteczności. Zawiera dwa aktywne składniki. Octan cyproteronu jest pochodną progesteronu, a etynyloestradiol jest syntetycznym odpowiednikiem żeńskiego hormonu – estrogenu. Octan cyproteronu zapobiega ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen zaś zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy. Tak więc przyjmowanie tych dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

    •  Pomaga w leczeniu trądziku oraz hirsutyzmu (nadmierne owłosienie)
  •  Reguluje menstruacje oraz zmniejsza objawy miesiączkowe
  •  Zażywane przez 21 dni z następującą 7-dniową przerwą

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Dianette?

Tabletka antykoncepcyjna Dianette dostępna jest w serwisie dla wszystkich kobiet które ukończyły osiemnasty rok życia. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Jeżeli lekarz zdecyduje, że pacjentka nie powinna przyjmować Dianette wypisze inne.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Dianette?

Przeciwwskazaniem do stosowania  tabletek Dianette jest ciąża  lub podejrzenie zajścia w ciążę a także  okres karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania tychże tabletek w przypadku gdy wystąpił wysoki cholesterol, nadciśnienie, cukrzyca, przebyty wylew, a także problemy z krążeniem. Nie zaleca się stosowania doustnych tabletek antykoncepcyjnych także tym kobietom, które przekroczyły 35 rok życia lub palą papierosy. Tabletki antykoncepcyjne Dianette a efekty uboczne. Tak jak każdy lek tabletki antykoncepcyjne Dianette mogą wywołać skutki uboczne, przede wszystkim u kobiet wrażliwych na aktywne składniki leku. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji. Najczęstsze niepożądane objawy, które towarzyszą przyjmowaniu Dianette to zmiany w krwawieniu miesiączkowym, plamienie, bóle głowy, drażliwość żołądka , nudności, tkliwość piersi, zmiana masy ciała i zmniejszone libido. Jak kupić tabletki Dianette w naszym serwisie? Tabletki antykoncepcyjne Dianette są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy  umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej i poufnej konsultacji online lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Pigułki zostaną wysłane prosto z apteki na wskazany przez pacjentkę adres. Dostawa trwa od 24 do 48 godzin. Jeżeli z jakiegoś powodu wybrana forma antykoncepcji nie zostanie zatwierdzona przez lekarza, pacjentka nie poniesie żadnych kosztów.

Dianette ulotka (kliknij w link poniżej)

dianette_ulotka

Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Dianette służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje