Jak działa Diane?

Zanim kupisz tabletki Diane w naszej aptce prosimy przeczytaj
Diane (Dianette)Używanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Diane ?

Diane- 35 jest  również znane jako Dianette. Jest  to jeden z najbardziej popularnych i jednocześnie jeden z najbardziej bezpiecznych leków antykoncepcyjnych na rynku. Skutecznie chroni przed zajściem w nieplanowaną ciążę, działając wielotorowo. Diane jest środkiem antykoncepcyjnym o sprawdzonej skuteczności. Zawiera dwa aktywne składniki. Octan cyproteronu jest pochodną progesteronu, a etynyloestradiol jest syntetycznym odpowiednikiem żeńskiego hormonu – estrogenu. Octan cyproteronu zapobiega ciąży, tłumiąc funkcje przysadki, co zatrzymuje rozwój i uwolnienie komórki jajowej w jajniku (owulacja). Progestagen zaś zapobiega przedostaniu się męskiego nasienia do jaja i zmianom w błonie śluzowej macicy. Tak więc przyjmowanie tych dwuskładnikowych pigułek antykoncepcyjnych zapobiega dojrzewaniu i uwalnianiu komórek jajowych z jajników  a także zwiększa gęstość śluzu, co utrudnia plemnikom migracje z pochwy do macicy. Pigułka antykoncepcyjna wpływa także na poziom ukrwienia ścian macicy, co stwarza niekorzystne środowisko dla implementacji zapłodnionych komórek jajowych.

    •  Pomaga w leczeniu trądziku oraz hirsutyzmu (nadmierne owłosienie)
  •  Reguluje menstruacje oraz zmniejsza objawy miesiączkowe
  •  Zażywane przez 21 dni z następującą 7-dniową przerw

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Diane?

Tabletka antykoncepcyjna Diane dostępna jest w serwisie dla wszystkich kobiet które ukończyły osiemnasty rok życia. Niezbędne będzie konsultacja medyczna online, w celu wykluczenia przeciwwskazań. Jeżeli lekarz zdecyduje, że pacjentka nie powinna przyjmować Diane wypisze inne.

Kto nie powinien przyjmować tabletek Diane?

Przeciwwskazaniem do stosowania  tabletek Diane jest ciąża  lub podejrzenie zajścia w ciążę a także  okres karmienia piersią. Nie zaleca się stosowania tychże tabletek w przypadku gdy wystąpił wysoki cholesterol, nadciśnienie, cukrzyca, przebyty wylew, a także problemy z krążeniem. Nie zaleca się stosowania doustnych tabletek antykoncepcyjnych także tym kobietom, które przekroczyły 35 rok życia lub palą papierosy.

Tabletki antykoncepcyjne Diane a efekty uboczne.

Tak jak każdy lek tabletki antykoncepcyjne Diane mogą wywołać skutki uboczne, przede wszystkim u kobiet wrażliwych na aktywne składniki leku. Objawy są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli skutki uboczne utrzymują się przez dłuższy okres czasu, to zaleca się zmianę antykoncepcji. Najczęstsze niepożądane objawy, które towarzyszą przyjmowaniu Diane to zmiany w krwawieniu miesiączkowym, plamienie, bóle głowy, drażliwość żołądka , nudności, tkliwość piersi, zmiana masy ciała i zmniejszone libido.

Jak kupić tabletki Diane w naszym serwisie?

Tabletki antykoncepcyjne Sylvie są dostępne wyłącznie na receptę. Serwis internetowy umożliwia bezpieczny zakup tabletek. Po  odbyciu bezpłatnej  poufnej konsultacji online  lekarz na podstawie historii przebytych chorób i stanu zdrowia pacjentki upewni się, czy antykoncepcja może być bezpiecznie stosowana. Przy braku przeciwwskazań wystawi receptę. Należy wypełnić konsultację w formie kwestionariusza przy składaniu zamówienia. Na podstawie tych danych medycznych jeden z naszych lekarzy stwierdzi, czy stosowanie tabletek przez daną pacjentkę będzie bezpieczne. Do zatwierdzonych zamówień wypisze receptę, która zostaje zrealizowana w jednej ze współpracujących z nami aptek.