Jak działa Brevinor

Zanim kupisz tabletki Brevinor w naszej aptece, prosimy przeczytaj
BrevinorUżywanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych jest związane ze wzrostem ryzyka ciężkich chorób, takich, jak zmiany zakrzepowo-zatorowe, zawał serca, udar czy niektóre nowotwory. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie sprawdź również naturalne metody planowania rodziny takie, jak kalendarzyk małżeński, metodę termiczną, metodę oceny śluzu szyjkowego

 

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 24-48 godzin. Przyjmujemy płatności wszystkimi głównymi kartami płatniczymi.

W jaki sposób działają tabletki Brevinor

Jednoskładnikowe tabletki antykoncepcyjne Brevinor zawierają stałą dawkę hormonów w każdej pigułce. Tabletki dostępne są także po handlową nazwą Binovum. Przy prawidłowym stosowaniu jednoskładnikowe tabletki antykoncepcyjne Brevinor gwarantują niemal 100% ochronę przed nieplanowaną ciążą Binovum jest kombinowaną tabletką antykoncepcyjną składającą się z etynyloestradiolu i noretisteronu. Są to pigułki dwufazowe co oznacza, że każde 21-dniowe opakowanie składa się z dwóch rodzajów tabletek zawierających różne dawki hormonów. Siedem białych pigułek zawiera 35 mikrogramów etynyloestradiolu i 500 mikrogramów noretisteronu, podczas gdy pozostałe 14 tabletek koloru pomarańczowego zawiera 35 mikrogramów etynyloestradiolu i 1mg noretisteronu. Stosowane przez 3 tygodnie, po których następuje tydzień przerwy. Brevinor  zapobiega ciąży na trzy sposoby. Po pierwsze zagęszcza śluz w szyjce macicy, przez co plemniki nie mogą się przedostać się w głąb szyjki. Gdyby jednak nasienie znalazło się w macicy, hormony zawarte w leku zapobiegają wydostaniu się komórki jajowej z jajowodu, dzięki czemu plemniki nie mają czego zapłodnić. Ponadto środek ten powstrzymuje śluzówkę macicy przed pogrubieniem, dlatego w przypadku gdyby nasienie zdołało zapłodnić komórkę jajową, nie mogłoby się ono zagnieździć w macicy.

Kto może stosować tabletki antykoncepcyjne Brevinor?

W celu natychmiastowej ochrony przed ciążą należy rozpocząć przyjmowanie tabletek Brevonir  pierwszego dnia krwawienia menstruacyjnego. Te pigułki przeznaczone są dla pełnoletnich kobiet, które nie są w ciąży, nie karmią piersią a poszukują leków o małej zawartości hormonów. Kto nie powinien przyjmować tabletek Brevonir ? Pacjentki które są w ciąży, bądź jest podejrzenie zajścia w ciąże, kobiety karmiące piersią a także kobiety

    • z arytmią lub innymi wadami serca
  • po przebytym nowotworze piersi
  • z nadciśnieniem tętniczym
  • chorujące na cukrzycę z powikłaniami
  • u których pojawiają się krwawienia o nieznanym pochodzeniu
  • regularnie palące papierosy

Tabletki antykoncepcyjne Brevonir a efekty uboczne.

Objawy niepożądane  są zwykle łagodne i zazwyczaj mijają gdy tylko organizm przyzwyczai się do hormonów. Jeśli pojawią się zawroty głowy, wymioty, wahania wagi, tkliwość piersi lub inne niepokojące objawy, wówczas pacjentka niezwłocznie zaprzestać przyjmowania tabletek i skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Tak jak inne leki hormonalne Brevnoir może wywoływać nieznaczny spadek libido, który ustępuje zwykle po kilku tygodniach. Leki antykoncepcyjne o niskiej zawartości hormonów nie powodują drastycznych zmian w masie ciała.

Jak kupić tabletki Brevonir w naszym serwisie?

Podstawą do wypisania recepty są informacje medyczne, podane podczas konsultacji na żywo. Jeżeli lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań, tabletki zostaną dostarczone w przeciągu 1 do dwóch dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie produktu lub procesu zamówienia, prosimy o kontakt z naszą obsługą pacjenta przez telefon, e-mail lub czat na żywo.

Ulotka Brevinor po angielsku (kliknij w link poniżej)

brevinor-ulotka Ulotka informacyjna pacjenta przyjmującego lek Brevinor (Binovum) służy wyłącznie do celów informacyjnych. Najnowsze informacje producenta można znaleźć na ulotce dołączonej do opakowania leku. Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za zawarte w niej informacje.